LoR: 0.9.2 Yama Notları

Kart Güncellemeleri

Açıklamaları Canlı Tasarım Ekibi Lideri RubinZoo yazdı. Sağ olsun!

Şampiyonlar

Hecarim (1. Seviye)

Hecarim (1. Seviye)

CAN: 6 → 5
LEVEL UP:
 You’ve attacked with 8+ [Ephemeral] units. → You’ve attacked with 7+ [Ephemeral] units.

Her desteye konabilecek güçlü bir oyun bitirici olmaması, daha ziyade Ephemeral (Hayali) destelere özgü bir oyun patlatıcı olması için Hecarim’de ayarlamalar yaptık. Hecarim oyunda sıkça boy gösteriyordu ama çoğu durumda asla seviye atlamıyordu. Bu da onun çok fazla “genel” güce sahip olup kendini iyice gösterebileceği belirli bir deste türüne konacak kadar güçlü olmadığını gösteriyordu. Hecarim’in genel Gölge Adalar desteleri için hâlâ makul ama daha zayıf bir seçenek olmaya devam etmesi, gücünün büyük kısmının Ephemeral sinerjilerine kayması için çalışıyoruz.

Her iki seviyede de canını 1 azaltarak ölmesini kolaylaştırdık. Bunun yanında Hecarim’in saldırılarının hasarı çok fazla yayılıyordu. İyi karşılama seçeneklerine nadiren fırsat kalıyordu. Biz de Shadow of War oyuna girdiğinde daha iyi karşı hamleler yapılabilmesi için Hecarim’in süvarilerini 2|2 yaptık (Onslaught of Shadows’u da buna uyacak şekilde ayarladık). Ek olarak Hecarim’in Ephemeral destelere daha uygun bir seçenek olup süvarileriyle oyun tahtasına dehşet saçmaya devam edebilmesi için görev koşulunu Ephemeral’larla yapılan 7+ saldırıya düşürdük ve 2. seviyedeki Ephemeral güçlendirmesini +3|+0 yaptık.

Hecarim (2. Seviye)

Hecarim (2. Seviye)

CAN: 7 → 6

ESKİ METİN: Attack: Summon 2 attacking [Spectral Rider]. [Ephemeral] allies have +2 |+0.

YENİ METİN: Attack: Summon 2 attacking [Spectral Rider]. [Ephemeral] Allies have +3 |+0.

Onslaught of Shadows/Hecarim’s Onslaught of Shadows

Onslaught of Shadows/Hecarim’s Onslaught of Shadows

BEDEL: 3 → 2

Spectral Rider

Spectral Rider

GÜÇ: 3 → 2

icon
Kalista (1. Seviye)

Kalista (1. Seviye)

CAN: 2 → 3

ESKİ METİN: [Fearsome] Play: Bond with an ally. Grant it +2 | +0 while we are bonded. Level Up: I’ve seen 3+ allies die.

YENİ METİN: [Fearsome] Level up: 4 allies die

Kalista geçen yamanın en az oynanan şampiyonu oldu. Gölge Adalar’ın en çok oynanan bölge olduğunu düşünecek olursak bu iyiye alamet değil. Kalista, şampiyonlar için belirlediğimiz “etrafına deste kurmak heyecan verici olsun” koşulunu yerine getirmiyordu. Biz de onu, kendi birimlerini öldürmekle veya diriltmekle ilgilenen destelere daha iyi uyacak şekilde yeniden tasarladık. Ayrıca, 2. seviye haliyle Ephemeral desteleri için çok daha cazip bir seçenek. Son olarak da ham nitelikleriyle Fearsome (Korkunç) odaklı agresif desteler için makul bir seçim haline geldi.

Kalista’nın başlıca sorunlarından biri dayanıksızlığıydı. Biz de her iki seviyede canını arttırdık. Ek olarak 2. seviyesinde hasardan korunmasını sağladık. Bağ kurma (bond) mekaniğinin devreye girmesini kartın oynanmasına değil saldırmasına bağladık. Böylece Kalista tahtaya elinizden inmediğinde ortaya çıkabilen sıkıntıların bir kısmının ortadan kalkmış olması lazım.

Kalista bu değişimleri aslında epey nazik bir zamanda yaşadı. Şu anda Gölge Adalar çok güçlü. Bu yüzden kartın güç düzeyini ayarlarken fazla fazla dikkatli olmak istedik. Seviye atlama koşulunu biraz zorlaştırırken bağ kurarak kazandığı gücün bir kısmını temel niteliklerine kaydırdık.  Lux ve Anivia örneğinde olduğu gibi, önceki şampiyon yenilemelerinde yaptığımız üzere Kalista’nın da güç seviyesini bir daha değiştirmek gerekmeyecek şekilde ayarlamaktansa oynanış “hayalini” gerçekleştirmesine odaklandık. Aşırı güçlü ya da güçsüz olmuşsa ufak ayarlamalar yapacağız.

Kalista (2. Seviye)

Kalista (2. Seviye)

CAN: 3 → 4

ESKİ METİN: [Fearsome] Play: Bond with an ally. Grant it +2 | +0 while we are bonded. Attack: Revive that ally attacking and reforge our bond. Level Up: I’ve seen 4+ allies die.

YENİ METİN: [Fearsome] The first time I attack each round, revive an attacking [Ephemeral] copy of the [Strongest] dead allied follower. This round, we’re bonded and it takes damage for me.

icon
Black Spear / Kalista’s Black Spear

Black Spear / Kalista’s Black Spear

BEDEL: 2 → 3

Bu değişiklik Kalista’nınkilerden ayrı yapılıyor. Gölge Adalar bir ya da 2 manalık ucuz büyüleri olan, fazla kullanışlı bir bölge. Böylece öne geçmesi (ve oyunu önden devam ettirmesi) çok kolaylaşıyor. Bu gücü ve verimliliği, 1-2 nüyü manasına sık sık 3-4 manalık birimleri öldürebilen ve üstelik birbiriyle güzel sinerjilenip daha da güçlenen Black Spear ve Mark of the Isles’da yaptığımız değişikliklerle bölüyoruz. Umarız bu değişiklikler, Gölge Adalar büyülerini oynamaya daha anlamlı bir karar verme süreci ve çeşitlilik ekler.

icon

Müttefikler ve Büyüler

Border Lookout → Vanguard Lookout

Border Lookout → Vanguard Lookout

ELİTE: Evet

Border Lookout terfi edip Yılmaz Öncüler’e katıldı ve Vanguard Lookout oldu! Bu kartın oynanabilirliğinde devasa bir değişiklik yapmadık ama bu haliyle “her kartın bir yeri olmalı” şeklindeki tasarım idealimize daha iyi uyduğunu düşünüyoruz.

icon
Mageseeker Inciter

Mageseeker Inciter

GÜÇ: 1 → 4

CAN: 4 → 3

ESKİ METİN: Play: Discard a spell to grant me Power equal to its cost.

YENİ METİN: Grant me 2|+2 once you’ve cast a 6 cost spell this game.

Mageseeker’lar Demacia’da asker olmayan üç beş karakter arasında en ilginçlerinden. “Her kartın uyduğu bir deste olmalı” prensibimizi göz önünde bulundurunca, Mageseeker’ların betadaki durumu hoşumuza gitmedi. Biz de onları grupça güncelledik.

Amacımız bu kartları her çeşit oynanış durumunda daha çok yönlü yaparken Lux’a ve diğer pahalı büyü temalı destelere deste kurulumunda daha çok seçenek sunmaktı.

icon
Mageseeker Investigator

Mageseeker Investigator

ESKİ METİN: Play: If you cast a spell this round, remove all text and keywords from an enemy follower.


YENİ METİN:
 Create a {Detain} once you’ve cast a 6+ cost spell this game.

icon
Mageseeker Persuader

Mageseeker Persuader

BEDEL: 6 → 2

GÜÇ: 4 → 3

CAN: 1 → 2

ESKİ METİN: [Challenger] Play: Discard a spell to grant me Health equal to its cost.

YENİ METİN: Grant me 1|+1 and [Challenger] once you’ve cast a 6 cost spell this game.

icon
Crowd Favorite

Crowd Favorite

CAN: 2 → 1

Crowd Favorite, agresif Noxus destelerinde beklenin de üstünde bir performans gösterdi. Overwhelm (Aban) ile yüksek taban nitelikler (özellikle de can) bir araya gelince Crowd Favorite’le etkileşim kurmak zor olabiliyor ve belirli agresif destelerde değeri şampiyonlarınkiyle eşitleniyor. Yakın değerdeki kartlar arasında oynandığında ona karşı hamleler yapılabilsin ama bol birimli agresif destelerde ya da “yaratık sürüsü” destelerinde güçlü bir seçenek olarak kalabilsin diye bu kocaoğlanın canını 1 puan düşürüyoruz.

icon
Iceborn Legacy

Iceborn Legacy

BEDEL: 3 → 5

ESKİ METİN: [Burst] Grant an ally and all allied copies of it EVERYWHERE +1|+1.

YENİ METİN:[Slow] Grant an ally and all allied copies of it EVERYWHERE +2|+2.

Iceborn Legacy’nin masrafıyla sağladığı fayda deste kurarken yeterince ilham vermemiş olacak ki pek oynanmadı. Biz de daha yüksek bir yatırım karşılığında eskisinin iki katı etkili olmasının onu daha cazip kılacağını düşündük.

icon
Pack Mentality

Pack Mentality

ESKİ METİN: Give an ally and other allies of its group +3|+3 and [Overwhelm] this round.

YENİ METİN: Give allies +2|+2 and Overwhelm.

Pack Mentality’nin eski sürümü biraz akıl karıştırıcıydı ve genellikle etkisiz kalıyordu. Bu değişiklikleri yaparak onu tahtayı birime boğan “kabile” (aynı türden birim) stratejilerinde oyun bitirici bir kart haline getirirken kabile temelli olmayan desteler için de daha iyi bir seçenek haline getirmek istedik.

icon
Poro Snax

Poro Snax

BEDEL: 4 → 3

Porolar şu an performansı açık ara en kötü olan Keşif Gezisi teması. Bu değişikliğin Keşif Gezisi destelerine faydalı olurken poroları kurulu PvP oyunlarında güçlendireceğini umuyoruz.

icon
Troop of Elnuks

Troop of Elnuks

ESKİ METİN: Play: Summon each Elnuk in the top 10 cards of your deck.

YENİ METİN: Play: For the top 6 cards in your deck, summon each Elnuk and shuffle the rest into your deck.

Oyun deneyiminde çeşitlilik yaratmak için bir miktar rasgeleliğe ihtiyacımız var. Ama şans faktörünün, Troop of Elnuks’ün eski halinde olduğu kadar öne çıkmaması gerektiğini düşünüyoruz. Etkileri ve sonuçları daha net olan bir tasarım yapmayı düşündük ama bu kartın Counterfeit Copies destelerinin temel taşlarından biri olarak kalması gerektiğine karar verdik. Biz de hipergeometrik hesap makinemizi çıkarıp oyun içi testler yaparak kartı elnük odaklı desteleri güçlü kılmaya devam edecek, sırf güçlensin diye bir tutam elnük atılmış destelerdeki etkisininse azaltacağı bir hale getirdik.

icon
Navori Conspirator

Navori Conspirator

GÜÇ3 → 2

Conspirator, ele geri dönen kartlara odaklanan destelere yüksek miktarda işlevsellik sunan değeri yüksek bir Elusive (Sıyrılgan) birim. Genellikle Elusive destelerde oynandığından, gücünü 1 azaltarak genel Elusive çan eğrisini daha makul bir hale getirdik.

icon
Chump Whump

Chump Whump

CAN: 4 → 3

Chump Whump hem sepet sepet mantarları hem de şaşırtıcı derecede yüksek nitelikleri nedeniyle sık sık oynanan bir birim. Bu yüzden tüm Piltover temalı destelerde fazlaca genel geçer güce sahip. Piltover ve Zaun’un başlıca zayıflıklarından biri, birim niteliklerinin vasat olması. Chump Whump gibi kartlar savaşta çok etkili olmamalı.

icon
Flash of Brilliance

Flash of Brilliance

ESKİ METİN: Create a random spell in hand. Refill your spell mana.

YENİ METİN: Create a random spell that costs 6+ in hand. Refill your spell mana.

Flash of Brilliance, Heimerdinger veya Lux’la bir araya gelince karşısında oynamak can sıkıcı oluyor. Hele de şans faktörü sayesinde ucuz Anlık büyüler oluşturursa. Ama bu kart aynı zamanda Heimerdinger (ve bazen de Lux) için tatmin edici bir temel kart. Bu yüzden çok da değiştirmek istemiyoruz. Piltover ya da Demacia temalı güçlü büyü destelerine iyi uyum sağlaması niyetiyle kartın oluşturduğu rasgele büyülerin bedelini 6+’ya çektik.

icon
Rummage

Rummage

ESKİ METİN: To play, discard 2. Draw 2.

YENİ METİN: To play, discard 2. Draw 2. If you have exactly 1 other card in hand, discard 1 to draw 1.

Rummage’ı elinizde sadece 2 kart varken yapamıyordunuz. Bu çok büyük bir sorun değildi ama elinizde 2. seviye Jinx varsa durum değişiyordu. Yaptığımız değişiklik ufak ama Rummage’ın genel hissiyatını toparlayacak diye umuyoruz.

icon
Unstable Voltician

Unstable Voltician

ESKİ METİN: When I’m summoned, grant me 4|+0 and [Quick Attack] if you’ve cast a 6 cost spell this game.

YENİ METİN: Grant me 4|+0 and [Quick Attack] once you’ve cast a 6 cost spell this game.

Voltician’ı da yeni Mageseeker’lara benzer hale getirdik. Bu değişikliğin amacı çok az oynanan bir karta avantaj sağlamak. O 6+ manalık büyüyü ne zaman yapacağınızı seçebilme olanağı sayesinde Voltician’ın daha sık oynanacağını umuyoruz.

icon
Brood Awakening

Brood Awakening

BEDEL: 6 → 5

Bu değişiklik, Gölge Adalar’ı ham güçten sinerjiyle ortaya çıkan güce geçirme çabalarımızın bir parçası. Örümcekler üzerine kurulu desteler normalde Fearsome temelli yapılandırmaları tercih edip bu kartı pas geçiyor. Bu ayarlama onun kurulu destelere daha uygun hale gelmesine yardım edecek.

icon
Mark of the Isles

Mark of the Isles

ESKİ METİN: Grant an ally +3 | +3 and [Ephemeral].

YENİ METİN: Grant an ally +2 | +2 and [Ephemeral].

Black Spear’da da söylediğimiz gibi, Mark of the Isles 1 manalık bir kart için çok fazla iş yapıyordu. Hem Anlık bir koruma büyüsü hem de ufak birimlere eklenince çok iyi bir ortadan kaldırma büyüsü oluyordu. Üstüne üstlük ölümcül bir çatışma bitiriciydi (hele de destede çok kopyası varsa). Oyuncular 1 manalık bir büyüyü oyun boyu ne zaman isterse kullanabilir. Bu yüzden Mark of the Isles’ın oyunun en başından bu kadar işlevsel olmasına gerek yok.

icon
The Rekindler

The Rekindler

BEDEL: 6 → 7

LoR, şampiyonların oyunda birkaç tur kalmasına izin verecek şekilde tasarlandı. Seviye atlamak üzere olan bir şampiyondan kurtulmak bu yüzden çok tatmin edici. Rekindler şu anki haliyle sağlıklı şampiyon ortadan kaldırma rutinini çok fena bozuyor. Biz de bedelini arttırıyoruz.

icon

Gözlem Listesi

Elise / Frenzied Skitterer

Gözümüzün Fearsome birimlerin üzerinde olduğundan bahsetmiştik. Bunu da belirli kartlar için yaptığımız bir ek açıklama olarak düşünebilirsiniz. Elise de Frenzied Skitterer da dayanıklı, çok yönlü ve tehlikeden kaçınabilen kartlar. Bu yüzden de sağlıklı olamayacak kadar çok destede yer buluyorlar. Bölgeleri zayıflatırken ağırdan almak, kartları aşırı güçsüzleştirmemek istiyoruz. Bu yüzden diğer Gölge Adalar araçlarında yapılan değişikliklerin bu örümceklerin etkililiğini azaltacağını umuyoruz. Şimdilik bu ikisinin gücünü gözlemleyip gerekirse gelecekte ek değişiklikler yapacağız.

Glimpse Beyond

Glimpse Beyond kartlara avantaj kazandırmakta etkili. Ayrıca pek çok Gölge Adalar destesinde sinerji aracı oluyor. Verdiği avantajla saldırıları veya kimi büyüleri neredeyse “yadsıma” becerisi bir araya geldiğinde bu karta karşı oynamak çok tatsızlaşıyor. Bununla birlikte, Gölge Adalar’ın ve sinerjilerinin önemli, temel bir kartı olduğundan bedelinin değişmeyeceğini umuyoruz. Elise’de olduğu gibi burada da ayar çekme seçeneklerimiz Glimpse Beyond’un düşük mana bedelli tasarımı nedeniyle kısıtlı. Herhangi bir değişiklikle kartı çok zayıflatabiliriz. Gölge Adalar değişiklikleri oturduktan sonra bile Glimpse Beyond sorunlu olmaya devam ederse durumu tekrar gözden geçireceğiz.

Shadow Assassin

Legends of Runeterra’nın en çok oynanan kartı. Nedensiz de değil! Makul Elusive nitelikleriyle bedava kart vermesi bu kartın neredeyse tüm Ionia destelerine girmesine, diğer destelere de “serpiştirilmesine” neden oldu. Niteliklerinde bazı değişiklikler (mesela 1|2, 2|1 ya da 4 manaya 2|2) yapalım deyip test ettik ama hiçbiri Assassin’i “oldu bu” denecek bir hale getirmedi. Gelecekte değişiklik yapılması gerekip gerekmediğini görmek için Shadow Assassin’i şimdilik gözleme alıyoruz.

long-divider.png

Oyunun Hızı ve Hissiyatı

Geçtiğimiz yamada her oyunda karşılaştığınız en temel anların verdiği hissi ve hızlarını düzenledik. 0.9.2’de bu konuda daha çok yol kat ettik. Ek olarak, hem tur sayacınızı kıran hem de akıl sağlığınızla oynayan bazı kartları ve etkileşimleri düzenledik. Belli başlı değişikliler:

 • Genel geliştirmelere devam. Bunlara daha akıcı karşılama ve birim ya da büyü oynadığınızda aldığınız eylem sinyallerinin daha anlaşılır olması dahil.
 • Çeşitli Poison Puffcap animasyonları daha kısa sürüp üst üste biniyor. Yuvarlanan mantar dalgalarının oluşturduğu şairane manzaralara hazır olun!
 • Draven’ın Spinning Axe’lerinin hem oluşma hem kullanım animasyonu daha kısa sürüyor.
 • 2. seviye Hecarim’in güçlendirme görselleri, özellikle Ephemeral dost birimler için çok daha hızlı.
 • Eager Apprentice, Inspiring Mentor ve Tortured Prodigy’nin basit efektleri artık bu basitliğe uygun şekilde çok daha kısa sürüyor.
 • Kart atma animasyonu artık daha hızlı ve net. Rakip kart attığında attığı kart yok olmadan önce açık seçik görünüyor.

Ayrıca tur sayaçlarını iyileştirmek için ilk adımı attık. Bu alanda yapmamız gereken daha çok çalışma ve ayarlama var. Ama oyuncuların yaşadığı sıkıntıların bazıları (eylemlerini bitirememek, sıra onlardayken hiçbir şey yapamamak vb.) kabul edilemezdi. Biz de hemen bazı hızlı çözümler bulduk. Sonraki hedefimiz oyunun başlarında çok uzun süren turlar, oyunun sonunda çok çabuk biten turlar ve oyunu aslında oynamayan rakiplerin süresinin dolmasını beklemek zorunda kalma sıkıntısı. Karşılaştığınız en kötü durumları bize bildirmeye devam edin.

 • Anlık büyü yaptığınızda sürenizin bir kısmı geri geliyor.
 • Artık rakibiniz kendi turunda büyü yapınca, tur sonu Anlık büyülerin sizden çaldığı zamana karşı korunmanız için turunuza fazladan süre eklenecek.
long-divider.png

Keşif Gezisi Deste Temaları

Demacian Steel en güçlü temalardan biri olmaya devam ediyor. Biz de başka bir temaya daha iyi uyan bir kartı kaldırıp yerine duruma daha uygun bir kart koyuyoruz.

 • Eklendi: Mobilize
 • Kaldırıldı: Back to Back

Noxian Might ucuz, agresif birimlerle ve onları destekleyen ucuz, agresif büyülerle rakibin Nexus’undan koca koca parçalar götürmekte fazla etkili. Bu yüzden anlık büyülerden birini çıkarıp yerine rakibe tepki olanağı tanıyacak başka bir büyü koyduk.

 • Eklendi: Guile
 • Kaldırıldı: Elixir of Wrath

Shroom and Boom, bütün planlar tuttuğunda feci güçlü olabilen bir tema. Ama yer yer yine de tutarsız. Elusive bir birimi çıkarıp yerine Eager Apprentice ve Assembly Bot gibi kartlarla sinerjilenen, mantarlar işini yapmaya başlayana kadar koruma sağlayan bir büyü koyuyoruz.

 • Eklendi: Scrapdash Assembly
 • Kaldırıldı: Amateur Aeronaut

Spellbound, Mageseeker’larda yapılan yeni değişiklikler nedeniyle en az 6 manalık büyüler yapma temeline oturdu. Biz de fazla ucuz kalan bir büyüyü çıkarıp yerine daha uygun bir büyü koyduk.

 • Eklendi: Back to Black
 • Kaldırıldı: Detain

Relentless‘ın Demacia tarafında başını Garen çekiyordu. Bu da onu Keşif Gezisi’ndeki en çok oynanan şampiyonlardan biri yapmaya yaradı. Biraz değişiklik olsun diye onun yerine hem şampiyon büyüsü hem 2. seviye etkisi olarak Rally’ye sahip olan Lucian’ı koyuyoruz. Ayrıca birimlerinizi kurtaran bir birimin yerine daha kolay karşılık vermelerini sağlayacak bir birim koyuyoruz. Böylece Lucian’ın seviye atlama koşulunu destekleyecekler.

 • Eklendi: Lucian, Laurent Duelist
 • Kaldırıldı: Garen, Brightsteel Protector

Battle Scars hâlâ beklenen performansı gösteremedi. Bu yüzden tutarsız güce sahip işlevsellik kartlarının bir kısmını kaldırıp yerine doğrudan güce sahip kartlar koyduk. (Not: İlk iki değişikliğin yapılacağını 0.9.0 yama notlarında açıkladık ama oyuna şimdi girecekler.)

 • Eklendi: Might, Alpha Wildclaw, Avarosan Marksman, Battle Fury
 • Kaldırıldı: Blood for Blood, Bull Elnuk, Kindly Tavernkeeper, Starlit Seer

Shadows and Dust‘ın ne kadar güçlü olacağı sağlam, tutarlı bir deste kurabilmeye diğer temalardan çok daha fazla bağlı, çünkü desteye ne kadar çok Ephemeral birim koyarsanız o kadar kuvvetleniyorlar.

 • Birincil deste temanız Shadows and Dust ise Wild Picks’te karşınıza çıkma olasılığı arttırıldı.

Total Recall, düşmanları ortadan kaldırabilecek tutarlı hasar çıkarmakta zorlanıyordu. Zayıf kartlarından birini çıkarıp yerine Elusive bir birim koyduk.

 • Eklendi: Amateur Aeronaut
 • Kaldırıldı: Golden Crushbot

Arachnophilia, örümceklere kendilerinden daha güçlü düşmanlarla savaşmakta biraz daha esneklik tanıyabilir.

 • Eklendi: Elixir of Wrath
long-divider.png

Dil Desteği

LoR’a yeni diller ekledik. Gerisi de gelecek. Yeni oyuncuların dilleri otomatik olarak tespit edilmeli. Zaten oynamakta olan oyuncularsa dillerini giriş ekranı ayarlarından değiştirebilirler.

 • İspanyolca (Latin Amerika) artık destekleniyor.
 • Portekizce (Brezilya) artık destekleniyor.
long-divider.png

Giderilen Hatalar

 • Deste maksimum kart sayısına ulaşmış olsa bile oyuncular desteleri düzenleyebilecek/kaydedebilecek.
 • Oyuncular arkadaşlarından meydan okuma aldıklarında ara sıra tam çizim görünümünde takılı kalıyorlardı, bu sorun giderildi.
 • Plaza Guardian ve Scuttlegeist artık çağrıldıktan sonra eksilmemiş mana bedeline dönmeyecek.
 • The Rekindler artık bir şampiyonu başarıyla diriltebileceği zaman elde öne çıkacak.
 • Black Spear ve Shunpo artık dost birimleri hedef alabiliyor.
 • Dawn and Dust kullanıldığında ara sıra pembe şeritler oluşuyordu, bu sorun giderildi.
 • Accelerated Purrsuit’in sonuçlanma animasyonu doğru şekilde oynatılacak.
 • Spinning Axe görsel efektleri temizlendi.
 • “I survived” (“x olup sağ kaldığımda”) etkileri olan birimlerin bu etkileri 0 hasar aldıklarında devreye girmeyecek.
 • Çökmeye neden olan çeşitli sorunlar giderildi.
 • Çeşitli kart yazı tipi sorunları giderildi.